Korzyści

Odkryj 11 powodów, dla których warto opublikować Twoją prezentację na łamach naszego albumu!

Wyjątkowa grupa docelowa

Poprzez dobór wyjątkowej, sprofilowanej grupy odbiorców aktywnie wpływającej na decyzje inwestycyjne i odpowiedzialnej za rozwój branży, realnie podnosimy skuteczność Państwa komunikatu marketingowego. Pozycja Państwa marki umocni się także dzięki temu, że publikacja trafi do tzw. „liderów opinii” – specjalistów branżowych, decydentów, urzędników państwowych najwyższego szczebla, polityków, dziennikarzy, naukowców, samorządowców oraz ludzi biznesu. 

 

Bogate wnętrze

Album jest niezwykle ciekawy – zawiera mnóstwo świetnych fotografii oraz porusza w przystępny i niebanalny sposób wyjątkową tematykę branżową. Będzie więc świetnym nośnikiem Państwa reklamy.

 

Siła przekazu

Zwielokrotnimy siłę przekazu Państwa prezentacji poprzez umieszczenie reklamy w kontekście odpowiednio dobranego tematycznie rozdziału. Na Państwa życzenie, bez dodatkowych kosztów, istnieje możliwość wsparcia przekazu reklamowego specjalnie napisanym artykułem.

 

Wersje językowe

Dzięki polsko-angielskiej wersji językowej zasięg przekazu zawartego w publikacji jest ogólnoświatowy. Pozycja może być rozprowadzana wśród obcokrajowców bez ryzyka utraty siły oddziaływania. 

 

Bezpłatne rozpowszechnienie

Cena zakupu nie stanowi bariery dla potencjalnego czytelnika, ponieważ album będzie kolportowany bezpłatnie w starannie dobranej grupie docelowej.

 

Wieloletni czas oddziaływania

Czas oddziaływania reklamy opublikowanej w albumie jest wydłużony nawet do kilku lat, ponieważ czytelnik wraca do lektury wiele razy; ponadto w naszej kulturze książek się nie wyrzuca!

 

Nowatorska forma reklamy

Prezentacje reklamowe w albumie traktowane są jako naturalne uzupełnienie części redakcyjnej, jako dodatkowe, wiarygodne źródło informacji – dzieje się tak za sprawą zunifikowanej, przejrzystej i komunikatywnej formie.

 

Biały kruk

Publikacja ma prestiżowy charakter ze względu na ekskluzywną formę wydania oraz fakt, że nie jest dostępna w wolnej sprzedaży, nie da się jej kupić w żadnej księgarni! 

 

Souvenir

Album to doskonały, niezobowiązujący upominek, souvenir dla gości, kooperantów, klientów – wszystko to dzięki wyjątkowej estetyce wydania, ponadczasowości poruszanej tematyki oraz polsko-angielskiej wersji językowej.

 

Niskie koszty uczestnictwa

Prezentacja na łamach albumu jest tania, można ją nabyć po bardzo atrakcyjnie skalkulowanej cenie.

 

Doborowe towarzystwo

Uczestnictwo w projekcie wzmacnia Państwa biznesową pozycję poprzez prezentację w otoczeniu branżowych liderów; dzięki powyższemu nie pojawi się kłopotliwe pytanie: dlaczego Państwa nie ma wśród najlepszych, największych, najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw sektora?

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen