ECO- BAZA

68-100 Żagań

ul. Lotników Alianckich 13

Filia: 42-530 Dąbrowa Górnicza

ul. Rudna 28

tel./fax +48 32 264 21 03

e-mail: sekretariat@ecobaza.pl www.ecobaza.pl

ECO-BAZA – Sukces Firmy budują ludzie.

 

ECO-BAZA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stanisław Łukasiewicz jest Firmą założoną w 1999 roku w Żaganiu, zajmującą się budową i modernizacją infrastruktury kolejowej. Świadczymy usługi związane z budownictwem kolejowym w zakresie utrzymania i przebudowy nawierzchni, w tym torów stacyjnych i szlakowych, rozjazdów, bocznic kolejowych, regulacji naprężeń, spawów termitowych, a także awaryjnego usuwania skutków szkód górniczych. Realizujemy ponadto wymianę podkładów drewnianych i betonowych, podrozjazdnic, szyn krótkich i długich, jak również likwidację torowisk.

 

Jakość i terminowość zawsze stanowią dla nas priorytet. Dzięki temu na rynku kolejowym jesteśmy postrzegani jako przedsiębiorstwo dobrze zorganizowane, solidne, a przede wszystkim godne zaufania, o czym świadczą liczne referencje.

 

Zatrudniając około 250 pracowników i dysponując nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, możemy realizować kilka kontraktów jednocześnie. Modernizujemy zarówno tory szlakowe, jak i stacyjne wraz z rozjazdami. Specjalizujemy się m.in. w kompleksowej obsłudze wysoko wydajnych maszyn ciężkich do robót torowych (pociągi PUN, oczyszczarki, podbijarki). Firma ECO-BAZA posiada specjalnie przeszkolonych pracowników do obsługi automatycznych systemów ostrzegania w wersji radiowej MFW oraz systemu ostrzegania na maszynach torowych (Zöllner). Jednym z ważnych momentów w działalności Firmy jest wykonanie przez Nas montażu rozjazdu o promieniu 2500 m na stacji Grodzisk Mazowiecki, w ramach kontraktu „Modernizacja linii kolejowej Warszawa – Łódź, etap II, Lot A – odcinek Warszawa Zachodnia – Skierniewice”. Warto podkreślić, że jest to konstrukcja prototypowa a nasza Firma jest pierwszą i do tej pory jedyną, która montuje tego typu rozjazdy w Polsce.

 

Potwierdzeniem stale umacniającej się pozycji Firmy na rynku jest współpraca z największymi liderami branży kolejowej takimi jak: ZUE Kraków, Swietelsky Rail, PORR Polska, PPMT Gdańsk, DOM Poznań, SALCEF Polska, SKANSKA Polska, OHL Polska, TRANSKOL Kielce, LHS Zamość czy PNUiK Kraków.

 

Biorąc pod uwagę aktualny stan infrastruktury na Górnym Śląsku oraz planowane inwestycje w kraju, które mają być zrealizowane do 2020 roku, uważamy, że znajdujemy się w odpowiednim miejscu i czasie, aby móc w znaczący sposób przyczynić się do rozwoju kolei polskich, a tym samym zapewnić sobie silną i stabilną pozycję na rynku firm kolejowych.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen