Keller Polska Sp. z o.o.

05-850 Ożarów Mazowiecki

ul. Poznańska 172

www.keller.com.pl

tel. +48 22 733 82 70 

fax +48 22 733 82 80

Oddziały: Gdynia, Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków

Keller Polska Spółka z o.o. to wiodąca firma geotechniczna. Większość inwestycji budowlanych, realizowanych w Polsce i na świecie, wymaga zastosowania specjalistycznych rozwiązań geotechnicznych. Wszędzie tam jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie projektowania i wykonawstwa technik wzmacniania gruntu oraz ciężkiego fundamentowania wszystkich obiektów budowlanych.

 

Nasza oferta obejmuje pełną paletę technik geotechnicznych. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy zaoferować Państwu rozwiązania optymalne pod względem technicznym i ekonomicznym.

 

Pasja i dążenie do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy.

 

Globalny zasięg spółki pozwala nam korzystać z międzynarodowych zasobów wiedzy, a lokalnie umiejscowione biura sprawiają, że zawsze jesteśmy blisko Państwa.

 

Doskonale znamy warunki rynku budowlanego w naszym kraju. W ciągu kilkunastu lat działalności z sukcesem zrealizowaliśmy ponad tysiąc kontraktów. Będąc członkiem międzynarodowego przedsiębiorstwa Keller Group, którego działanie rozciąga się daleko poza granice Europy Środkowo-Wschodniej, zapewniamy Państwu nieporównywalnie bogate doświadczenie i możliwości geotechniczne. Dzięki międzynarodowej współpracy wewnątrz naszej grupy mogą Państwo liczyć na wsparcie i doradztwo najlepszych inżynierów pracujących w ponad czterdziestu krajach na całym świecie.

 

Cenimy naszych klientów i jesteśmy przekonani, że zasługują na to co najlepsze. Najwyższa jakość usług i zadowolenie klienta są naszym priorytetem. Łączy nas pasja rozwiązywania najtrudniejszych projektów geotechnicznych związanych z posadowieniem różnego rodzaju obiektów w trudnych i złożonych warunkach geotechnicznych. Każde ze stawianych nam zadań jest przez nas szczegółowo analizowane, zarówno pod względem projektowym, jak i wykonawczym. Wynikiem tych analiz jest najczęściej kilka koncepcji projektowych przedstawianych klientowi do wyboru.

 

Budujemy firmę nowoczesną, bezpieczną, a w swoich działaniach kierujemy się zarówno zasadami etyki zawodowej, jak i dbałością o środowisko naturalne. Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest naszym najwyższym priorytetem.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen