Altrans Koczerski I., Kobierecki Z.

Miloch A., Sarzyński P., Spółka Jawna

56-400 Oleśnica, ul. Przemysłowa 3
tel. +48 71 398 18 07
e-mail:
altrans@altrans.wroc.pl

www.altrans.wroc.pl

 

Powstała w 2006 roku spółka Altrans jest kontynuatorem działalności spółki Sarkom, obecnej  na rynku kolejowym od 1992 roku. 

 

Podstawowe sfery aktywności firmy Sarkom, takie jak kupno i sprzedaż wagonów towarowych, ich naprawa i modernizacja, a także wynajem taboru nie uległy zmianie i są  kontynuowane przez Altrans.

 

Spółka, realizując zapotrzebowanie rynku kolejowego na tabor specjalistyczny, dokonuje rekonstrukcji i modernizacji wagonów, w celu przystosowania ich do stale rosnących wymagań przewoźników.

Tak powstały między innymi nowe wersje wagonów samowyładowczych typu 204 Vb i 426 Vb z powodzeniem stosowane do prac torowych.

 

Realizowane przez spółkę modernizacje powstają przy współpracy z doświadczonym biurem projektowym, a naprawa i rekonstrukcja wagonów odbywa się w Śląskim Zapleczu Remontowym Sp. z o.o., którego Altrans jest współwłaścicielem.

Obecnie w fazie prób i przygotowań do realizacji znajdują się kolejne projekty modernizacyjne — głównie te, powstające z myślą o przewozach ekologicznych. 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen