Lucchini Poland Sp. z o.o.

ul. Dźwigowa 8

05-303 Mińsk Mazowiecki

tel. +48 25 756 23 30

fax +48 22 212 80 00

e-mail: biuro@lucchini.pl

 www.lucchini.pl

 

Lucchini Poland Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w obróbce mechanicznej kół, osi oraz montażu zestawów kołowych przeznaczonych głównie na rynek krajowy oraz rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki nowoczesnemu i zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu, firma gwarantuje bardzo wysoką jakość produktów przy zachowaniu relatywnie korzystnej ceny. Wszystkie procesy produkcyjne znajdują się pod stałym nadzorem operatorów kontroli jakości, w pełnej zgodności ze standardami ISO 9001 i IRIS.

 

 

Lucchini Poland posiada certyfikaty uznanego dostawcy w przemyśle kolejowym w wielu krajach w Europie i w Azji. Badania nieniszczące i niszczące przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowany personel, wspierany przez najnowszej generacji przyrządy do badań NDT.

 

 

Możliwości produkcyjne Lucchini Poland sięgają ponad 20 tysięcy zestawów kołowych rocznie.

 

Zakres działalności:

• obróbka mechaniczna kół i osi dla taboru kolejowego;

• montaż i regeneracja zestawów kołowych;

• szkolenia personelu badań nieniszczących: UT, MT i VT.

 

 

W 2011 roku Lucchini Poland uruchomiło Centrum Szkoleniowe NDT, którego oferta obejmuje szkolenia stopnia 1., 2., 3. w następujących sektorach wyrobów: odkuwki, odlewy i wyroby obrabiane plastycznie w metodzie ultradźwiękowej UT, magnetyczno-proszkowej MT oraz wizualnej VT zgodnie z normą PN-EN ISO 9712 w sektorach podstawowych oraz w sektorze utrzymania ruchu kolei.

 

Szkolenia przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę z uprawnieniami stopnia 3. w badaniach nieniszczących oraz przez kadrę naukową z uczelni wyższych.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen