POLMOR Sp. z o.o.

 77-100 Bytów

ul. Lęborska 24

tel. +48 59 822 30 84-87

fax +48 59 822 30 88

e-mail: info@polmor.pl

 www.polmor.pl

 

 

POLMOR jest firmą produkcyjną o ponad 50-letniej tradycji. Osiągnięcia spółki, a także przemiany gospodarcze w Polsce po 1989 roku, wpłynęły na zmianę struktury oraz formy prawnej przedsiębiorstwa. Obecnie POLMOR jest spółką prywatną, posiadającą oddziały w Polsce (Bytów) i Indiach (Hyderabad).

 

POLMOR jest producentem konstrukcji i podzespołów ze stali węglowej, nierdzewnej, oraz aluminium dla przemysłu kolejowego i maszyn dla przemysłu przetwórczego.

 

Firma specjalizuje się w produkcji wysoko złożonych wyrobów, która oparta jest na wykorzystaniu procesów cięcia, gięcia, montażu, a także procesów specjalnych: spawania (firma posiada certyfikat zgodności z DIN 15085-2 oraz DIN 3834-2), malowania (mokre, proszkowe) oraz klejenia (certyfikat zgodności z DIN 6701-2).

 

Aktualnie POLMOR zatrudnia ok. 400 pracowników w Polsce oraz 70 pracowników w Indiach, którzy posiadają szeroką wiedzę, umożliwiającą im wdrażanie i stosowanie nowych technologii, materiałów oraz metod pracy.

 

Zakład dysponuje nowoczesnym, dobrze zorganizowanym parkiem maszynowym, a zatrudnieni pracownicy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, potrafiącymi sprostać wymaganiom współczesnego rynku.

 

Celem spółki jest usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, a także nieustanne doskonalenie współpracy z nimi.

 

W roku 2009 firma uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania IRIS.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen