PROTOR S.A.

41-800 Zabrze, ul. Dąbrowskiego 2

adres do korespondencji:

44-120 Pyskowice, ul. Piaskowa 143

tel. +48 (32) 305-26-00

      +48 (32) 338-25-35

fax +48 (32) 305-25-99

e-mail: sekretariat@protorsa.com.pl

www.protorsa.com.pl

 

KOMPLEKSOWE USŁUGI UTRZYMANIA I DZIERŻAWY TABORU KOLEJOWEGO

 

Firma PROTOR S.A. powstała w roku 2013 poprzez odkupienie Zakładu Napraw i Budowy Wagonów w Pyskowicach-Dzierżnie, którego korzenie sięgają początku XX wieku, kiedy to stanowił on część Koncernu Ballestrem. Dynamiczny rozwój firmy, bazujący na tradycjach oraz doświadczeniu załogi, zaowocował w 2014 roku rozszerzeniem działalności o utrzymanie pojazdów kolejowych z napędem spalinowym oraz elektrycznym w Zakładzie Napraw Lokomotyw i Wagonów w Dąbrowie Górniczej.

 

 

Oprócz kompleksowej usługi utrzymania wagonów i lokomotyw w zakresie od P1 do P5 proponujemy naszym klientom szeroką ofertę związaną z naprawami serwisowymi zarówno w naszych zakładach, jak i na bocznicach klienta. Oferujemy również regenerację podzespołów pojazdów kolejowych, a także – jako certyfikowany Podmiot Odpowiedzialny za Utrzymanie (ECM) – zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie „opieki nad wagonami”.

 

W roku 2014, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zakupiliśmy tabor kolejowy, który po przeprowadzeniu kompleksowych prac utrzymaniowych przywróciliśmy do eksploatacji, poszerzając jednocześnie naszą ofertę o dzierżawę wagonów.

 

 

Obecnie zarządzamy flotą kilkuset wagonów towarowych do przewozu węgla i materiałów sypkich.

 

Doświadczenie, jakość, niezawodność, bezpieczeństwo i partnerska współpraca to kluczowe pojęcia, które pozwalają tworzyć podstawy stabilnego rozwoju Spółki w branży kolejowej oraz umacniać jej wizerunek jako solidnego i niezawodnego partnera pomimo „młodego wieku”.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen