RAIL – BOHAMET Sp. z o.o.

ul. Toruńska 2, Ciele

86-005 Białe Błota

tel. +48 509 878 665

e-mail: bohametrail@gmail.com

www.bohamet.pl

 

Przedsiębiorstwo RAIL-BOHAMET powstało w 2014 roku i bazuje na potencjale technologicznym oraz wiedzy projektowej firmy BOHAMET, która jest liderem produkcji okien i drzwi okrętowych. BOHAMET działa na rynku od 1985 roku.

 

 

Od 1995 roku trwa okres intensywnego rozwoju spółki i przeprowadzanych przez nią licznych inwestycji. Aby sprostać wymogom najwyższej jakości produkcji, firma nieustannie unowocześnia infrastrukturę zakładu. W tym okresie powstała także nowa siedziba spółki - zlokalizowana przy obwodnicy Bydgoszczy. BOHAMET posiada nowoczesny park maszynowy i rozbudowane zaplecze warsztatowe. Zatrudnia blisko 400 osób, w tym wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską. Współpracuje także z wieloma dostawcami, podwykonawcami oraz jednostkami naukowymi.

 

Efektem ponad dwudziestoletniej działalności jest ugruntowana pozycja na rynku oraz uznanie wśród klientów z całego świata, którzy zaufali firmie, korzystając z jej bogatej oferty i doświadczenia przy realizacji projektów.

 

 

Wykorzystując zdobyte doświadczenie, działalność przedsiębiorstwa została rozszerzona o kolejne obszary, rozpoczęto bowiem produkcję oszklenia dla pojazdów szynowych.

 

Park maszynowy pozwala na pełną obróbkę metali i szkła w tym hartowanie, laminowanie i gięcie.

 

Gamę produktów RAIL-BOHAMET dla pojazdów stanowią:

• okna stałe, przesuwne i uchylne,

• szyby płaskie i gięte,

• szyby ognioodporne, grzewcze, kuloodporne, izolowane i bezpieczne.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen