Captrain Polska Sp. z o.o.

ul. Krupnicza 13/103

50-075 Wrocław

tel. +48 71 780 78 99

fax +48 71 780 80 16

e-mail: biuro@captrain.pl

www.captrain.pl

 

Captrain Polska – Twój towar w dobrych rękach!

 

Captrain Polska Sp. z o.o. jest przewoźnikiem kolejowym świadczącym krajowe i międzynarodowe usługi transportowe. Zgrany zespół, nowoczesny tabor oraz elastyczne podejście pozwala nam obsłużyć każdego klienta indywidualnie. Spółka koncentruje swoją działalność na całopociągowych transportach towarów takich jak: stal, paliwa, węgiel, kruszywa, materiały budowlane oraz na transporcie kontenerów. Funkcjonując na rynku kolejowym od 10 lat, stale podnosimy jakość naszych usług i dbamy o to, by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i kompleksową obsługę. Captrain Polska pracuje w ramach grupy kapitałowej Captrain, której właścicielem jest jeden z największych europejskich przewoźników kolejowych – SNCF Logistics. 

 

 

Nasze atuty – Wasze korzyści:

 

  • WYDAJNIE – dzięki grupie lokomotyw elektrycznych i spalinowych, zlokalizowanych na stałe na granicy niemieckiej i czeskiej oraz w Polsce centralnej, jesteśmy konkurencyjni cenowo również dla spotów na tym obszarze.
  • NOWOCZEŚNIE – dzięki nowym lokomotywom elektrycznym jesteśmy w stanie przedstawić konkurencyjną ofertę dla innowacyjnych projektów, wymagających wysokich standardów jakościowych.
  • NA WSCHODZIE – dzięki umowie z kolejami białoruskimi, ukraińskimi i litewskimi wykonujemy przewozy przez granice krajów z rozstawem osi 1520 mm.
  • NA ZACHODZIE – dzięki przynależności i wsparciu europejskiej grupy kapitałowej jesteśmy w stanie, w krótkim czasie, skalkulować każdą trasę na terenie Europy i podać zbiorczą cenę jednostkową, niezależnie od ilości przekraczanych granic.
  • LOKALNIE – dzięki stosunkowo niewielkiej skali działalności i zgranemu zespołowi gwarantujemy indywidualne i elastyczne podejście do klienta.
  • MIĘDZYNARODOWO – dzięki międzynarodowemu doświadczeniu pracowników Captrain, klient ma gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług, świadczonych według najlepszych europejskich standardów.


Zaufało nam już wielu klientów, o czym świadczy stale rosnący udział Captrain Polska w polskim rynku kolejowym.

 

 

 

Zapraszamy do współpracy!

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen