Ecco Rail Sp. z o.o.

ul. Mariacka 33

40-014 Katowice

Oddział:

ul. Holenderska 10

54-425 Wrocław

e-mail: biuro@ecco-rail.eu

   www.ecco-rail.eu

 

NASZA WIZJA

Jesteśmy firmą działającą na rynku międzynarodowym z siedzibą w Polsce. Europejskie logistyczne usługi kolejowe wymagają wydajnych i indywidualnych rozwiązań. I właśnie na takie podejście do klienta oraz takie rozwiązania stawia spółka. Wraz z ecco RAIL oraz ecco RAIL GmbH tworzymy grupę, której celem jest bycie eu­ropejskim pomostem w transporcie kolejowym między Wschodem a Zachodem.

 

NASZA MISJA

Dzięki naszym kompetencjom w dziedzinie transportu kolejowego i spedycji dostarczamy zrównoważony, technicznie dobrze rozwinięty, niezawodny i opłacalny transport oraz rozwiązania logistyczne. Europejska szeroka dystrybucja wszystkich transportów jest koordynowana w zależności od trasy przejazdu z dyspozytur: we Wrocławiu (Polska), Wiedniu (Austria) i Erfurcie (Niemcy).

 

NASZE WARTOŚCI

Nasi klienci są w centrum wszystkich naszych decyzji i działań. Świadczymy usługi logistyczne profesjonalnie, rzetelnie i z wielkim zaangażowaniem. Wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy, bardzo cenieni przez Spółkę, są podstawą naszego sukcesu. Osobista odpowiedzialność, zaangażowanie i entuzjazm naszych pracowników to kluczowe elementy naszej kultury firmowej. Inwestujemy w kształcenie i doskonalenie zawodowe, aby tworzyć otoczenie sprzyjające profesjonalizmowi i kreatywnym usługom.

 

 

SUKCES KOMERCYJNY

W oparciu o zaangażowanie i entuzjazm naszych pracowników odnosimy sukces handlowy, pozwalający nam na systematyczne inwestycje zgodne ze strategią naszej firmy.

 

OCHRONA ŚRODOWISKA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność społeczną. Świadczymy usługi dla szerokiej rzeszy klientów. Zrównoważony transport kolejowy przy jednoczesnym wkładzie w ochronę środowiska to jeden z celów naszej polityki.

 

WYSOKIE STANDARDY W CELU ZAPEWNIENIA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Nasze wewnętrzne systemy zarządzania dają gwarancję, że nasze usługi spełniają wysoki poziom jakości, bezpieczeństwa i norm ochrony środowiska. Oczekujemy również, że wymogi te są spełniane przez naszych partnerów i dostawców.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen