Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

ul. Składowa 5

61-897 Poznań 

tel. +48 61 279 27 00

e-mail: biuro@koleje-wielkopolskie.com.pl

 www.koleje-wielkopolskie.com.pl

 

To z nami wielu Wielkopolan dojeżdża codziennie do pracy i do szkoły, dlatego, starając się jak najlepiej wypełniać zadania powierzone nam przez Organizatora Przewozów, zapewniamy coraz lepszą jakość komunikacji zbiorowej. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie działalności do specyfiki regionu oraz związanych z tym potrzeb pasażerów. Dzięki temu mieszkańcy Wielkopolski dysponują wygodniejszymi połączeniami z Poznania do Wągrowca i Gołańczy, do Konina i Kutna, do Zbąszynka, a także do Wolsztyna. Prowadzimy również przewozy na odcinkach Leszno – Ostrów Wlkp. oraz Leszno – Zbąszynek, a już od grudnia 2013 roku nasze pociągi pojadą do Gniezna!

 

 

Posiadamy własną sieć sprzedaży biletów, co pozwala nam oferować zaawansowane metody sprzedaży, w tym: sprzedaż w stacjonarnych oraz mobilnych automatach biletowych, a także sprzedaż biletów przez komórkę. Taryfę przewozową przygotowaliśmy w taki sposób, aby jak najpełniej dostosować ją do zróżnicowanych potrzeb naszych pasażerów. W ramach oferty możliwy jest zakup biletów jednorazowych oraz okresowych: tygodniowych, miesięcznych i kwartalnych. Ponadto przygotowaliśmy atrakcyjne oferty specjalne.

 

 

Rozkład jazdy, opracowany i zamówiony przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, realizujemy korzystając z autobusów szynowych, nowoczesnych elektrycznych zespołów trakcyjnych EN 76 („ELF”) oraz sukcesywnie modernizowanych elektrycznych zespołów trakcyjnych EN 57. Ponadto, jesteśmy jedynym Operatorem prowadzącym regularne przewozy trakcją parową.

 

Profesjonalny serwis w Zbąszynku czuwa nad sprawnością pojazdów oraz gwarancją bezpieczeństwa podczas podróży. Dbamy o to, aby wszystkie prace serwisowe wykonane były fachowo i rzetelnie w specjalnie do tego przygotowanych obiektach. Mając na uwadze przede wszystkim oczekiwania naszych pasażerów, nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników czuwa nad tym, aby podróż była przyjemna.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen