PKP Intercity S.A. 

ul. Żelazna 59a

00-848 Warszawa  

www.intercity.pl

PKP Intercity – przyjemność podróżowania
 
Zawrotne tempo życia sprzyja dążeniu do jak najszybszego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Tymczasem, podróżując pociągiem, stajesz się panem swojego czasu – możesz pracować, uczyć się, odpoczywać. PKP Intercity jest największym polskim operatorem kolejowym specjalizującym się w krajowych i międzynarodowych przewozach na długich trasach. 
 
Zapewniamy szybkie i komfortowe podróże, dbamy o rozwój sieci połączeń i oferty taryfowej dostosowanej do potrzeb różnych grup klientów. Na krajowych trasach kursują pociągi klasy Express InterCity oraz ekonomiczne Twoje Linie Kolejowe. Na europejskie szlaki pasażerów zabierają pociągi EuroNight, EuroCity i międzynarodowe pospieszne. Kupujemy i unowocześniamy tabor, inwestujemy w przyszłość.
 

 

Aktywnie ubiegamy się o środki Unii Europejskiej i wykorzystujemy je. Stawiamy na jakość, aby pasażer był bezpieczny i podróżował komfortowo. W 2014 roku w barwach PKP Intercity pojadą superszybkie pociągi EIC Premium. Skrócą czas podróży do Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Katowic, Wrocławia i wielu innych miast. Łączna wartość realizowanych obecnie inwestycji w tabor to 5,5 mld złotych.

 

W internetowym systemie sprzedaży są dostępne bilety na wszystkie połączenia w Polsce, ale także na pociągi międzynarodowe w komunikacji krajowej oraz wybrane połączenia zagraniczne. Tym, którzy chcą za bilety płacić mniej, polecamy specjalne oferty taryfowe. Im wcześniejszy zakup, tym większa zniżka.

 

Jesteśmy Twoim partnerem w podróży już od 13 lat!

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen