AMEC FOSTER WHEELER ENERGY FAKOP SP. Z O.O.
41-200 Sosnowiec

ul. Staszica 31
tel. +48 32 368 13 00
e-mail: fakop@fakop.com
www.fakop.com

 

 

AMEC FOSTER WHEELER ENERGY FAKOP Sp. z o.o. od 1880 roku nieprzerwanie – mimo zmieniających się właścicieli – świadczy wysokiej jakości usługi dla różnych gałęzi przemysłu. Zawsze czyni to z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, odważnie sięgając po innowacyjne metody wytwarzania. Aktualnie, jako firma produkcyjno-usługowa, prowadzi prace zarówno we własnej fabryce w Sosnowcu, jak i na obiektach klientów – budując nowe i serwisując istniejące instalacje konstrukcji stalowych, przeznaczone dla różnych gałęzi przemysłu, w tym także kotłowe.

 

Zachowując szacunek wobec dokonań z przeszłości, dbając o należytą jakość realizowanych zleceń, firma stosuje rozwiązania na miarę potrzeb klientów. Pokaźny dorobek spółki potwierdza długa lista referencyjna, ukazująca jednocześnie bogactwo świadczonych usług.

 

 

Wielką wartością FAKOP jest wysoko wykwalifikowana i zaufana kadra, umiejętnie łącząca kompetencje zawodowe ze zdobytym doświadczeniem. Pracownicy firmy biorą czynny udział w projektach B+R i są do dyspozycji klientów przy realizacjach nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć – tak w kraju, jak i poza granicami.

 

Posiadając własną bocznicę kolejową spółka jest otwarta na wszelkie propozycje, związane z usługami wykonawstwa specjalnych konstrukcji spawanych, modernizacji i remontów, napawania szyn i rozjazdów, projektowania oraz doradztwa technicznego, opracowania technologii spawania, przeróbki plastycznej i obróbki cieplnej. Produkcja, serwis, realizacje nowych obiektów i ich odbiory prowadzone są zgodnie z procedurami i wymaganiami polskich (UDT, PN), europejskich (EN), niemieckich (TRD), amerykańskich (ASME)  instytucji dozorowych i standardów (TÜV, Lloyd, DEKRA Bureau Veritas) oraz innych (na życzenie klienta) w oparciu o zintegrowany system zarządzania jakością, zgodny z ISO 9001:2008; ISO 14001:2004; PN-EN 18001:2004; ISO/IEC 17025:2005; AQAP 2110. 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen