ASCO Numatics Sp. z o.o.

ul. Szturmowa 2A

02-678 Warszawa

tel. +48 22 458 92 80

fax +48 22 458 92 88

e-mail: biuro@emerson.com

  www.asconumatics.pl

 

ASCO Numatics Sp. z o.o. to firma zatrudniająca w Polsce ponad 300 pracowników oraz charakteryzująca się elastyczną strukturą zarządzania. Jesteśmy częścią globalnego koncernu EMERSON i ściśle współpracujemy z innymi firmami wchodzącymi w skład tej amerykańskiej korporacji. Od 1994 roku działamy bezpośrednio na rynku polskim, zaś od 1997 roku prowadzimy produkcję zaworów i siłowników pneumatycznych w naszym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Łodzi. Wszystkie etapy prac, począwszy od projektowania poprzez badania, testy, produkcję, aż po dostawę naszych produktów, regularnie podlegają rygorystycznej kontroli jakości.

 

 

ASCO Numatics posiada swoje oddziały oraz dystrybutorów w większości krajów na świecie i współpracuje przy tym z tysiącami klientów z różnych branż. Cechujemy się ponad stuletnim doświadczeniem w sterowaniu przepływem mediów, pneumatyce siłowej, a także dostarczamy szeroki zakres rozwiązań w dziedzinach przetwórstwa żywności, pakowania, przemysłu chemicznego, petrochemii, energetyki oraz przemysłu motoryzacyjnego.

 

Dla branży kolejowej dedykujemy między innymi komponenty systemów hamulcowych, sterowania drzwiami, sterowania pantografem, sprzęgania wagonów, dozowania wody oraz innych mediów, a także przygotowanie powietrza. 

Produkty ASCO Numatics cechują się wysoką niezawodnością, jakością oraz prostotą instalacji. Obejmują one ponad 50 000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych i pneumatycznych, układów odpylania a także komponentów pneumatyki takich jak układy przygotowania powietrza oraz siłowników pneumatycznych, które stosowane są w wielu branżach. Prowadzimy sprzedaż eksportową do wielu krajów w Europie oraz na świecie. Doświadczony, dynamiczny i mobilny zespół to podstawa, na której opiera się sukces oraz nieustanny rozwój firmy a także naszych pracowników.

 

 
ASCO Numatics Sp. z o.o. to globalny koncern produkujący w Polsce, lider na rynku pneumatyki siłowej oraz urządzeń do sterowania przepływem, który stawia na najwyższą jakość swoich produktów oraz zadowolenie naszych klientów.
 
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen