EL-MAG

ul. Napoleońska 10

61-671 Poznań

tel. +48 618 28 03 32

tel./fax +48 618 20 40 85

e-mail: biuro@elmag.com.pl

   www.elmag.com.pl

 

Historia założonej w 1957 roku przez Eugeniusza Huebnera firmy EL-MAG to wizja rozwoju. To wizja przyszłości, powojenna potrzeba elektryfikacji miasteczek, wsi. To on, w zniszczonej Polsce, dojeżdżając rowerem do pracy, pomagał w pokonywaniu trudności i barier w tym ważnym zadaniu - a dysponował tylko wiedzą oraz narzędziami dostępnymi w połowie zeszłego wieku. W międzyczasie, skupiał swą uwagę twórczą m.in. na piecach indukcyjnych, łączności telekomunikacyjnej i alarmowej.

 

 

Ogromne zaangażowanie Syna Zbyszka spowodowało, iż firma rozwinęła wachlarz swych usług oraz rozbudowała zaplecze techniczne i maszynowe. Te działania pozwoliły na otwarcie się chłonnych rynków: to lata 70. oraz nawiązanie współpracy z gałęziami przemysłu samochodowego i ciągnikowego były bardzo obiecujące. Ale wizja przyszłości nie stała w miejscu - wspomina założyciel Firmy.

 

Jako wizjoner, czując nadchodzące możliwości wolnego rynku, skupił swą uwagę już nie sam, lecz z Synem Zbyszkiem na poszukiwaniu nisz, a doświadczenia oraz wiedza pozwoliły nawiązać kontakty z rozwijającymi się branżami, w tym w obszarze nowoczesnego taboru kolejowego.

 

Wiemy, że to nie maszyny decydują o technologicznych możliwościach - to Ludzie definiują sukces. To właśnie Ci najlepsi stworzyli zespoły specjalistów i inżynierów, dzięki którym zrozumieliśmy, że nie istnieją żadne bariery wykonawcze. Właśnie dlatego doszliśmy do wniosku, iż chcemy i jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie wszystko, co możliwe w naszej branży - stwierdza Dyrektor Techniczny firmy.

 

 

Przyszła pora na rozbudowę logistyki działania, poszerzania możliwości komunikacyjnych, rozwojowych oraz strategii ekspansji.

 

Nie bez powodu firma EL-MAG nazywana jest firmą wielopokoleniową. Ojciec Eugeniusz, Syn Zbyszek oraz Wnuczka - Sylwia. To dzięki takiemu połączeniu doświadczenie, znajomość technologii i organizacji pracy przyczynia się do ciągłego rozwoju tej firmy.

 

Od tego czasu bowiem - już w obecnym wieku - firma pracuje opierając się na najwyższych standardach technologicznych. Z perfekcyjnie przygotowaną dokumentacją, bezproblemowym kontaktem z kontrahentami lub klientami zewnętrznymi, którzy otrzymują dokładnie to, czego oczekują.

 

Służymy jednocześnie pełnym wsparciem i pomocą techniczną. To dlatego wyposażamy najlepszych, tworząc przyszłość transportu - z uśmiechem stwierdza najmłodsza z Huebnerów.

 

Wyznaczamy trendy dające satysfakcję odbiorcom oraz użytkownikom. Nasze produkty są ergonomiczne, bezpieczne, nowoczesne i estetyczne. Nie obawiamy się o ich trwałość - ponieważ to najlepsze rozwiązania.

 

 

Tworzymy Przyszłość Transportu

  • Wycinanie blach za pomocą gilotyn i wykrawarek, wycinanie blach metodą Waterjet.
  • Gięcie blach za pomocą giętarek sterowanych numerycznie, gięcie rur ze stali nierdzewnej, stali węglowej, gięcie prętów okrągłych stalowych, toczenie numeryczne CNC na tokarkach 5-osiowych.
  • Frezowanie numeryczne CNC, spawanie stali węglowej, aluminium, stali nierdzewnej.
  • Szlifowanie płaszczyznowe i ozdobne, klejenie matrycowe poszyć do konstrukcji, wykonywanie wiązek elektrycznych.
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen