P.W. „Inter-Komtrans” Sylwester Komisarek

ul. Sikorskiego 111/315

66-400 Gorzów Wlkp.

tel. +48 95 720 47 53

fax +48 95 722 75 72 

e-mail: biuro@interkomtrans.pl

   www.interkomtrans.pl

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Inter-Komtrans” Sylwester Komisarek oferuje produkty i usługi dla potrzeb transportu kolejowego.

 

P.W. „Inter-Komtrans” od kilkunastu lat działa na rynku kolejowym zarówno polskim, jak i europejskim. Siedziba firmy zlokalizowana jest  w Gorzowie Wielkopolskim. Ponadto posiadamy dwa oddziały w Krotoszynie, gdzie znajduje się zakład produkcyjno-naprawczy, oraz w Jaworznie, które jest bazą magazynowo-dystrybucyjną dla zestawów kołowych i części do wagonów. Firma uzyskała Certyfikat Podmiotu Odpowiedzialnego za Utrzymanie (ECM).

 

Prowadzimy działalność w trzech głównych obszarach: 

  • Sprzedaż i wynajem wagonów. W naszej stałej ofercie znajduje się ok. tysiąca wagonów: węglarki (Ea), wagony samowyładowcze (Fal, Dumpcar) oraz platformy (Res, Rgs). 
  • Handel częściami do wagonów. Oferujemy części zarówno nowe, jak i regenerowane: zestawy kołowe, maźnice, wózki wagonowe, układy hamulcowe, zawory, zderzaki, aparaty cięgłowe i sprzęgowe, elementy: pudeł, burt, ścian, poszycia itp., gniazda skrętu, czopy skrętu, sprężyny, resory i inne. 
  • Naprawy wagonów i części do wagonów. Naprawy wykonujemy w zakładzie w Krotoszynie, dysponujemy również mobilną ekipą serwisową, która jest w stanie wykonać naprawy na miejscu u klienta.

 

 

Zakres oferowanych prac obejmuje m.in.: naprawy zestawów kołowych (rewizja) obręczowanie zestawów kołowych, wymiana kół monoblokowych w zestawach kołowych, naprawy zderzaków, sprzęgów śrubowych, aparatów cięgłowych i wiele innych.

 

Naszymi klientami są czołowe firmy branży kolejowej m.in.: Rail Polska Sp. z o.o., DB Schenker Rail Polska S.A., Pol-Miedź Trans Sp. z o.o., CTL Logistics Sp. z o.o., Ecco-Rail Sp. z o.o., EKK Wagon Sp. z o.o., Koltar Sp. z o.o. Grupa Azoty, Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych Kolprem Sp. z o.o., STK S.A., Freightliner Sp. z o.o., Tabor Dębica Sp. z o.o.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen