KRYZBYT Sp. z o.o.

43-155 Bieruń
ul. Warszawska 319

tel. +48 32 329 61 86
 tel./fax +48 32 671 30 38 

tel. kom. 508 292 594, 601 885 393

e-mail: serwis@kryzbyt.pl

www.kryzbyt.eu

 

 


Zakład Mechaniki Precyzyjnej KRYZBYT Sp. z o.o. z siedzibą w Bieruniu od 14 lat zajmuje się remontami małych maszyn kolejowych: zakrętarek Skalmierzyce, Robel, Geismar, kluczy spalinowo-udarowych Master, wiertarek do szyn i podkładów, szlifierek oraz przecinarek. Ponadto wykonujemy remonty i naprawy silników spalinowych, urządzeń zakręcających przekładni, układu sterującego, układu zaciskowego oraz wielu innych usterek.
Jesteśmy producentem wózków różnego typu, zarówno do zakrętarek kolejowych, jak i wózków ręcznych, torowych, platformowych oraz wózków do transportu szyn i podkładów.

 

Mamy w ofercie części zamienne do zakrętarek kolejowych. Produkujemy je we własnym zakresie, używając w tym celu najnowocześniejszych materiałów i technologii, tak aby uzyskać produkt o najlepszych parametrach techniczno-eksploatacyjnych.

 

Wytwarzamy wysokiej jakości klucze kute (nasadki) do zakrętarek kolejowych w 30 różnych rodzajach zarówno do śrub stopowych, jak i do wkrętów.

 

Jesteśmy producentem najlepszej klasy specjalistycznych narzędzi ręcznych oraz urządzeń dla kolei: grzechotek, kantownic, wybijaków, kluczy ręcznych do śrub i wkrętów, rolek nośnych i ściągaczy do szyn, uchwytów rolkowych do szyn, trawersów do podnoszenia podkładów oraz wielu innych.

 

Prowadzimy również szkolenia, adresowane do osób pracujących, bądź chcących pracować w branży kolejowej. Obejmują one część teoretyczną i praktyczną, a ich celem jest przekazywanie wiedzy z zakresu obsługi maszyn i urządzeń kolejowych oraz ręcznych narzędzi specjalistycznych.

 

KRYZBYT Sp. z o.o. posiada własny nowoczesny park maszynowy do obróbki skrawaniem i spawania (stal i aluminium). Możemy świadczyć zewnętrzną usługę utrzymania ruchu dla każdego rodzaju produkcji i dla każdego typu maszyn i urządzeń.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen