17-240 Czeremcha

ul. Fabryczna 7
tel./fax +48 731 88 00, 85 731 88 01
e-mail:
biuro@nasycalnia.eu

 

 

Nasycalnia Podkładów w Czeremsze Sp. z o.o. to firma z ponad 77-letnią tradycją. Wybudowana przez Związek Koksowni w Katowicach, 1 maja 1939 roku uruchomiła  produkcję drewnianej nawierzchni kolejowej. Od czerwca 2010 roku przedsiębiorstwo jest spółką prywatną, w której właścicielem większościowego pakietu udziałów (ponad 85%) są Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” z siedzibą w Krakowie.

 

Bogata historia zakładu, a także duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników zapewniają szybką realizację zamówień i płynność dostaw zakontraktowanych wyrobów. Swoim klientom oferuje pełny pakiet materiałów w ramach drewnianej nasyconej nawierzchni kolejowej, słupy energetyczne i teletechniczne oraz akcesoria kolejowe. Sztandarowe produkty firmy to:

• podkłady, podrozjazdnice i mostownice z drewna iglastego (sosna), a także liściastego (buk, dąb)  

• słupy (sosna)

• podkłady i podrozjazdnice zbrojone w płyty żebrowe i akcesoria

• tarcica drzewna iglasta w pełnym zakresie — mokra i suszona. 

 

 

Za sprawą przyjętej i konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, przedsiębiorstwo zapracowało na miano jednego z największych i najnowocześniejszych producentów drewnianej nawierzchni kolejowej w Europie. Dzięki odważnej polityce handlowej, Nasycalnia Podkładów w Czeremsze w pełni zaspokaja potrzeby rodzimego rynku i stale dostosowuje swoją ofertę do rosnących wymagań klientów. Spełnia też wszystkie rygorystyczne normy, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty w tym: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ZKP zgodne  PN-EN 13145+A1:2012.

 

Jako pierwsza i jedyna nasycalnia w Polsce oferuje materiały nawierzchni drzewnej nasyconej tylko olejem

„Typu-C”  (WEI-C).

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen