SPAWSYSTEM Gniewczyna

Tomasz Dejnaka

37-200 Przeworsk

ul. Gorliczyńska 98

tel. +48 16 642 77 00

fax +48 16 648 40 06

e-mail: spawsystem@spawsystem.pl

www.spawsystem.pl

 

Firma SPAWSYSTEM Gniewczyna Tomasz Dejnaka została założona w 1998 roku. Początki działalności opierały się głównie na produkcji maszyn i urządzeń do obróbki kamienia oraz części zamiennych do maszyn leśnych. Pozwoliło to na stopniowy rozwój i zdobywanie doświadczenia w branży spawalniczej. Kolejnym etapem było nawiązanie współpracy z jednym z czołowych polskich zakładów produkcyjnych, głównie w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych dla klientów zagranicznych tej firmy.

 

Dążąc do ciągłego postępu i sprostania wymogom konkurencyjnego rynku, SPAWSYSTEM Gniewczyna rozszerzyło swoją aktywność, skupiając się głównie na produkcji części oraz podzespołów do pojazdów szynowych. Zastosowanie nowych technologii, wysokiej klasy maszyn i urządzeń oraz surowców uznanych firm pozwala na pracę w tak wymagającym sektorze, jakim jest branża kolejowa.

 

O potencjale przedsiębiorstwa SPAWSYSTEM Gniewczyna świadczy nie tylko rozwinięty park maszynowy i specjalistyczne urządzenia, ale również, a nawet przede wszystkim, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz ich umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem. Znaczne nakłady w firmie przeznaczane są właśnie na szkolenia załogi, jak również na certyfikację zakładu.

 

Obecnie SPAWSYSTEM Gniewczyna pracuje dla największych producentów pojazdów szynowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych w sektorze pasażerskim i towarowym.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen