Teknobud

05-071 Sulejówek

ul. Kraszewskiego 94

tel. +48 22 783 03 77

fax +48 22 427 50 71

e-mail: kontakt@teknobud.pl

www.teknobud.pl

 
TEKNOBUD działa na terenie całej Polski, świadcząc usługi w zakresie montażu nawierzchni torowych oraz robót ziemnych przy budowie, modernizacji i remoncie linii kolejowych oraz tramwajowych. Specjalizujemy się w budowie podtorzy kolejowych, a w szczególności w wykonywaniu nasypów, wykopów, niwelacji i zagęszczeniu gruntu oraz robót okołotorowych i odwodnieniowych. Zapewniamy kompleksową realizację zadania od robót ziemnych, stabilizacji i wzmocnienia podłoża, poprzez wbudowanie warstw ochronnych, montaż nawierzchni torowej po rekultywację skarp i budowę odwodnień. Wykonujemy także rozbiórki starej nawierzchni.
 
Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i inżynierską, doświadczonych operatorów, kierowców oraz pracowników ogólnobudowlanych. Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe wyposażone w najnowsze technologie optymalizujące proces budowlany. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza, które zdobyliśmy, prowadząc prace przy modernizacjach i remontach linii kolejowych oraz tramwajowych w całym kraju, sprawiły, że zdobyliśmy miano solidnego i godnego współpracy partnera.
 
Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego wykonywane przez nas usługi cechuje najwyższa jakość i staranność.
 
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen