Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych

STRUNBET Sp. z o.o.

33-121 Bogumiłowice 299

tel. +48 14 675 23 00

fax +48 14 675 23 40

e-mail: info@strunbet.pl

www.strunbet.pl

 
Powstała w 1957 roku Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych STRUNBET w Bogumiłowicach jest wiodącym producentem najwyższej jakości strunobetonowych podrozjazdnic, podkładów i żelbetowych płyt przejazdowych dla sieci PKP PLK S.A. oraz zarządców infrastruktury tramwajowej. 
 
Od 2004 roku jesteśmy w grupie Leonhard Moll AG z siedzibą w Monachium. Korzystamy z jej doświadczeń i know-how w obszarze projektowania, produkcji i logistyki, doskonaląc technologię wytwarzania innowacyjnych prefabrykatów strunobetonowych dla sieci kolei w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Grecji i Chorwacji. Grupa Leonhard Moll AG dostarcza rokrocznie na europejski rynek milion podkładów kolejowych najwyższej jakości.
 
Ciągłe inwestycje w zaawansowane technologie i know-how zapewniają stały rozwój naszej wytwórni. Gwarantują wysoką jakość produktów potwierdzoną certyfikatem zarządzania jakością ISO 9001-2008, świadectwami Urzędu Transportu Kolejowego dopuszczenia do eksploatacji oraz certyfikatami ZKP i świadectwami zgodności z europejskimi normami.
 
Aktualnie w naszej ofercie produkcyjnej są podkłady PS-94 i PS-83; PS-08/ICOSTRUN-02 (dostosowane do wymagań linii dużych prędkości, polecane również na strefy przejściowe); szerokotorowe dla torów o prześwicie 1520 mm; tramwajowe normalnotorowe PT-99; PST z rozstawem szyn 1000 mm; PS-11 do rozstawu 750 mm (przeznaczone na tramwajowe i kolejowe linie wąskotorowe) oraz podsuwnicowe. 
 
Ofertę handlową uzupełniają kolejowe podrozjazdnice strunobetonowe SP-06a o najwyższych parametrach wytrzymałościowych oraz innowacyjne tramwajowe podrozjazdnice SPT-06 razem ze sprawdzonymi konstrukcjami żelbetowych płyt przejazdowych.
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen