TRADE-PORT Sp. z o.o.

40-085 Katowice, ul. Mickiewicza

tel. + 48 32 207 29 21

fax +48 32 207 29 20

e-mail: biuro@trade-port.pl

www.trade-port.pl

 

TRADE-PORT Sp. z o.o. zajmuje się szeroko pojętą logistyką materiałową w branży kolejowej. Specjalizuje się w realizacji kompleksowych dostaw materiałów infrastruktury kolejowej i tramwajowej w systemie just-in-time. Jest wszędzie tam, gdzie się buduje, remontuje i inwestuje w infrastrukturę kolejową i tramwajową. Współpracuje ze wszystkimi jej czołowymi producentami w Polsce i Europie, ciesząc się wśród nich dobrą opinią. Wszystkie oferowane przez firmę materiały posiadają aktualne badania jakościowe, certyfikaty, świadectwa i wymagane dopuszczenia do zabudowy materiału w stacjach i liniach kolejowych

.

Troszcząc się o zadowolenie klienta, spółka nieustannie poszerza gamę proponowanych przez siebie materiałów i działań.

W ramach kompleksowości usług, razem ze swoim partnerem — Wielobranżową Pracownią Projektów Kolejowych Sp. z o.o. — wykonuje projekty we wszystkich branżach kolejowych, prowadząc również obsługę geodezyjną wraz z innymi pracami towarzyszącymi obsłudze robót wykonawczych w ramach inwestycji, modernizacji, napraw bieżących czy rewitalizacji linii kolejowych.

 

 

Spółka posiada własną spedycję, dzięki której proponuje też kompleksowe rozwiązania logistyczne, począwszy od ładunków mało gabarytowych, przez pełne ładunki 24 t, po ponadgabarytowe. Dopełnieniem oferty logistycznej spółki stał się zakup wagonów samowyładowczych, specjalistycznych do przewozu kruszyw. Pełny ich skład (45 sztuk) umożliwia przewóz 1 600 ton tłucznia kolejowego. Uzupełnieniem składu są dwie lokomotywy przypisane do niego, co umożliwia ekipom TRADE-PORT szybki i sprawny rozładunek kruszyw na budowie.

 

Dodatkowo spółka oferuje pełny serwis posprzedażowy i pogwarancyjny na  dostarczane przez nią materiały i usługi.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen