Scheidt & Bachmann

POLSKA Sp. z o.o.
62-030 Luboń

ul. Wąska 15
tel. +48 61 894 60 13

fax +48 61 814 86 51
e-mail: 
sbp@scheidt-bachmann.pl

www.scheidt-bachmann.pl

 

 

Od chwili założenia w 1872 roku przedsiębiorstwo Scheidt & Bachmann z Mönchengladbach rozwinęło się w działającą globalnie firmę o doskonałej reputacji. Podstawą tego sukcesu na skalę światową jest innowacyjność, dalekowzroczność oraz świadomość potrzeb klientów.

 

Scheidt & Bachmann jest jednym z najważniejszych na świecie producentów systemów, które umożliwiają komunikację

i przemieszczanie się. Jesteśmy dumni, że dzięki naszym produktom działają systemy komunikacyjne na świecie i codziennie miliony ludzi mogą dotrzeć do swego celu. Nasza oferta w dziedzinie systemów sterowania ruchem kolejowym obejmuje całościowe rozwiązania dla odcinków linii kolejowych: spójną bazę sprzętową, centralne sterowanie oraz diagnostykę zapewniającą bezproblemową pracę i obsługę systemu.

 

 

Automatyka kolejowa obejmuje urządzenia zabezpieczające przejazdy kolejowe, które zapewniają bezpieczeństwo w miejscu krzyżowania się toru kolejowego z drogą. Komputerowo sterowany system BUES 2000 definiuje nowe standardy dla urządzeń zabezpieczających przejazdy kolejowe. Ponad 3000 przejazdów obsługiwanych przez BUES 2000 na całym świecie, w tym ponad 450 w Polsce, jest potwierdzeniem dużego doświadczenia i elastyczności firmy Scheidt & Bachmann.

 

W pełni elektroniczna nastawnia ZSB 2000 firmy Scheidt & Bachmann jest przeznaczona do prowadzenia ruchu pociągów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i posiada dopuszczenia w wielu krajach, do stosowania na liniach pierwszo- i drugorzędowych. Dzięki modułowej koncepcji systemu oraz sterowaniu wszystkimi funkcjami za pomocą komputera, elektroniczna nastawnia ZSB 2000 jest bardzo elastyczna i można ją bez problemu dostosować do wymagań klienta.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen