TRAKCJA PRKiL S.A.

ul. Złota 59 XVIII p.

00-120 Warszawa

tel. +48 22 483 30 00

fax +48 22 483 30 01

e-mail: recepcja@grupatrakcja.com

 www.grupatrakcja.com

 

Trakcja PRKiI S.A. jest jednym z największych podmiotów działających w branży modernizacji linii kolejowych i budownictwa infrastrukturalnego w Polsce. Spółka powstała w 2013 roku z połączenia dwóch podmiotów: Trakcji S.A. i Przedsiębiorstwa Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A. – organizacji działających na rynku polskim od ponad 60 lat. 
 
Grupa wykonuje wiele kluczowych kontraktów związanych z modernizacją infrastruktury kolejowej w Polsce. Jest również aktywna w branży miejskiego transportu szynowego, drogowej, mostowej i energetycznej. Podmioty zależne od Trakcja PRKiI prowadzą działalność w zakresie przygotowania studiów wykonalności i dokumentacji projektowej, specjalistycznych usług utrzymania infrastruktury kolejowej, jak również budownictwa mieszkaniowego i kubaturowego. Należąca do grupy litewska spółka Kauno Tiltai jest największą firmą w branży budownictwa infrastrukturalnego w krajach nadbałtyckich.

Misją Trakcja PRKiI S.A. jest realizowanie usług najwyższej jakości zgodnie z oczekiwaniami inwestorów i użytkowników. Największą wartością i atutem firmy jest doświadczona kadra zarządzająca oraz wysoko wykwalifikowana załoga.
 
Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu zapewniamy najwyższą jakość usług, sprawność zarządzania, dynamikę działania. Wysoka jakość usług, rzetelność i innowacyjne rozwiązania przyczyniły się do uzyskania przez naszą firmę wielu wyróżnień i certyfikatów. Są one potwierdzeniem profesjonalizmu i zaangażowania, z jakim podchodzimy do kolejnych projektów. Uznanie w branży motywuje nas do dalszego rozwoju.
 
Trakcja PRKiI S.A., w ramach swojego zakresu działalności, jako lider branży na polskim rynku ma ambicje odgrywać znaczącą rolę na rynkach krajów nadbałtyckich. 
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen