IN–TOR s.c.

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe 

88-100 Inowrocław

ul. Marcinkowskiego 133-135

tel./fax +48 52 518 41 71

kom. +48 601 15 56, +48 601 68 79 44

e-mail: intor@poczta.fm

www.intor.pl

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IN–TOR s.c. zostało utworzone pod koniec 1994 roku. Skład zarządu tworzą czterej wspólnicy posiadający wykształcenie techniczne w specjalności drogi i mosty kolejowe oraz konstrukcyjno-inżynierskie uprawnienia budowlane, obejmujące: linie, węzły i stacje kolejowe.

 

Firma wykonuje wszelkie prace budowlane i projektowe związane z infrastrukturą kolejową na terenie całego kraju:

• remonty i modernizację układów torowo-rozjazdowych;

• całoroczne utrzymanie bocznic kolejowych;

• obsługę eksploatacyjną bocznic kolejowych;

• prace ziemne i odwodnieniowe przy robotach torowych i drogowych;

• remonty i budowę przejazdów kolejowych;

• inne prace towarzyszące w branży budownictwa kolejowego.

 

Przedsiębiorstwo organizuje ponadto szkolenia (kursy i egzaminy) dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach bezpośrednio związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego oraz dla kierujących pojazdami kolejowymi. Egzaminy przeprowadzane są w naszej Firmie przez komisję powołaną przez Urząd Transportu Kolejowego. Potencjał Spółki stanowi obecnie około 30 wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w robotach torowych. Do wykonywania prac budowlanych wykorzystujemy własny park maszynowy wyposażony m.in. w koparki dwudrogowe z osprzętem kolejowym, koparko-ładowarki, samochody ciężarowe z HDS i niezbędny sprzęt małej mechanizacji.

 

Od 20 lat Przedsiębiorstwo IN–TOR wykonuje zlecenia solidnie i terminowo, o czym świadczą liczne referencje. Podstawową zasadą i nadrzędnym celem, jakimi kierujemy się w działalności Firmy, są najwyższa jakość wykonywanych prac oraz zadowolenie naszych Klientów.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen