Pixel Sp. z o.o.

Zarząd i Zakład Produkcyjny:Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny
85-862 Bydgoszcz

ul. Bogdana Raczkowskiego 5
tel. +48 52 324 16 10,  +48 52 320 99 67
e-mail: pixel@pixel.pl

www.pixel.pl

 

 

Pixel Sp. z o.o. od 1994 roku dostarcza zaawansowane technologicznie rozwiązania elektroniczne i informatyczne. Należy do czołówki polskich firm, które projektują i produkują urządzenia elektroniczne oraz systemy informatyczne dla wielu branż gospodarki, wykorzystując do tego nowoczesne technologie.

 

Peronowa tablica informacyjna typu TPK
System Informacji Pasażerskiej

 

Wysoka pozycja spółki zbudowana została na zrealizowanych projektach, których wdrożenie przyczyniło się do rozwoju takich obszarów, jak informacja pasażerska w czasie rzeczywistym dla komunikacji miejskiej i kolejowej, czy elektronika pokładowa pojazdów, zintegrowana z inteligentnymi systemami zarządzania ruchem i bezpieczeństwem pasażerów. Firma wprowadza na rynek kolejne, innowacyjne produkty oraz wysokiej jakości kompleksowe usługi. Atuty Pixela to: specjalistyczna wiedza i nabyte doświadczenie, nowoczesne zaplecze technologiczne, a nade wszystko stałe dążenie pracowników do wzbogacania swych kompetencji oraz ich talenty twórcze przy poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. 

 

Terminal maszynisty PTD-10
System Automatycznego Zliczania Pasażerów

 

Odpowiedzią spółki na rozwój nowoczesnych technologii jest nieustanne poszerzanie własnych możliwości w zakresie projektowania i badania urządzeń oraz inwestowanie w nowoczesny park produkcyjny. Wieloetapowy proces kontroli jakości, przy użyciu najnowszych maszyn, sprawia, że pozostaje ona jednym z branżowych liderów. Wysokie standardy jakościowe wyrobów są corocznie potwierdzane certyfikatami ISO 9001 i IRIS, a także prestiżowymi nagrodami w konkursach na międzynarodowych targach.

 

Rejestrator cyfrowy PVR Pixel
System Monitoringu Wizyjnego

 

Strategia rozwoju firmy zakłada budowanie silniejszej i wydajniejszej organizacji przez: nieustanne dążenie do doskonałości w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, ekspansję na nowe rynki w kraju i za granicą, biegłość operacyjną oraz stawianie na rozwój pracowników, co ostatecznie winno się przełożyć na satysfakcję klientów.

 

 

Tablica XTD 36x96-6
System Pobierania Opłat


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W PODRÓŻY

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen