Biuro Wdrożeniowo-Projektowe

ul. Wagonowa 28 B

53-609 Wrocław

tel./fax +48 71 359 10 35

+48 71 373 47 42 

e-mail: biuro@sabel.pl

 www.sabel.pl 

 

Biuro Wdrożeniowo-Projektowe SABEL jest przedsiębiorstwem działającym od 1993 roku. Firma specjalizuje się w usługach technicznych i projektowych z zakresu budownictwa i wyposażenia infrastruktury kolejowo-drogowej. Oferta dotyczy głównie urządzeń automatyki sterowania ruchem kolejowym, telekomunikacji i elektroenergetyki. BWP SABEL instaluje też własne urządzenia: blokady liniowe BEPSA-1, cyfrową telewizję IPTVk wysokiej rozdzielczości, komputerowe pulpity do urządzeń sterowania i systemy automatyki dla górek rozrządowych.
BWP SABEL dynamicznie się rozwija i unowocześnia, zwiększając sukcesywnie rodzaj, ilość oraz jakość produktów i świadczonych usług. W 2013 roku wdrożono innowacyjną, bezwykopową technologię wykonywania przewiertów sterowanych o znacznych długościach. Przeprowadzenie skomplikowanych przewiertów pod Odrą i Widawą, w ciągu linii kolejowej E-59 Wrocław-Poznań, zostało uhonorowane przyznaniem branżowej nagrody TYTAN. W 2013 roku uruchomiono nowoczesny zakład produkcyjny wzmocnionych rur osłonowych z polietylenu modyfikowanego komonomerem heksenowym. Produkowane rury osłonowe zarówno gładkie RHDPEp, jak i karbowane RKS/RKZ są trwałe, elastyczne i wytrzymałe oraz odporne na czynniki środowiskowe. W 2015 roku zakończono wdrażanie systemu telewizji cyfrowej wysokiej rozdzielczości IPTVk do monitorowania ruchu na przejazdach kolejowych i stwierdzania końca pociągów. W 2016 roku - na potrzeby systemów informacji podróżnych - BWP SABEL wprowadziło na rynek serię synchronizowanych zegarów autonomicznych SZA. Zegary te posiadają wiele nowych cech techniczno-funkcjonalnych, do których należy możliwość synchronizacji czasu za pośrednictwem DCF, GPS lub sieci LAN.
Firma ma na swym koncie liczne nagrody i certyfikaty. W kwietniu 2016 roku BWP SABEL otrzymało certyfikat, potwierdzający wdrożenie międzynarodowego systemu zarządzania jakością IRIS rev.2.

 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen