PORR (POLSKA) S.A.

02-822 Warszawa, ul. Poleczki 35

tel. +48 22 52 88 800

fax +48 22 52 88 805

e-mail: porr.warszawa@porr.pl

www.porr.pl

Firma PORR (POLSKA) S.A. została założona w roku 1993 i jest jedną ze spółek austriackiego koncernu budowlanego PORR Holding z siedzibą w Wiedniu. Koncern PORR prowadzi działalność od 145 lat i od tego czasu funkcjonuje w Austrii i w wielu innych krajach w niemal wszystkich dziedzinach budownictwa.

 

W Polsce koncern PORR prowadzi działalność budowlaną od roku 1987 i jest czołowym przedsiębiorstwem na rynku wykonawstwa generalnego. Wykonuje zlecenia Inwestorów zarówno zagranicznych, jak i polskich.

 

W branży kolejowej firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2010 roku i oferuje usługi generalnego wykonawstwa w zakresie modernizacji i rewitalizacji linii kolejowych, jak również w zakresie budowy i remontów obiektów kubaturowych, w tym dworców kolejowych.

 

Spośród największych kontraktów PORR (POLSKA) S.A. w branży kolejowej należy wyróżnić: modernizację linii kolejowej nr 18 na odcinku Toruń – Bydgoszcz, modernizację linii kolejowej nr 132 Błotnica Strzelecka – Opole Groszowice, a także modernizację linii kolejowej nr 272 Kluczbork – Ostrzeszów. Firma korzysta z nowoczesnych technologii pozwalających na terminową realizację inwestycji, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom Zamawiającego.

 

Podstawą sukcesów firmy w branży kolejowej jest dobrze wykształcona, doświadczona i wykwalifikowana kadra techniczna, wyspecjalizowana  w budownictwie kolejowym. Istotnym walorem firmy jest również park maszynowy obejmujący specjalistyczny, wysoko wydajny sprzęt przeznaczony do budowy i remontów nawierzchni torowej.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen