Polski Serwis Kolejowy Sp. z o.o.

70-807 Szczecin 

ul. Stacyjna 6
tel. +48 797 590 857
e-mail: 
biuro@psk.com.pl 
dyspozytor@psk.com.pl

www.kb-serwis.pl

www.psk.com.pl

 

 

Polski Serwis Kolejowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest podmiotem świadczącym usługi na rzecz przewoźników kolejowych, zarządców bocznic i właścicieli pojazdów szynowych, związane z naprawą i utrzymaniem taboru kolejowego. Spółka jest kontynuatorką działalności firmy Kolej Bałtycka Serwis, obecnej na rynku kolejowym północno-zachodniej Polski od 2012 roku.

 

Obecnie, w nowej oprawie i z całkiem nową strategią, PSK jest jedynym podmiotem w sektorze prywatnym obejmującym tego typu działalnością usługową obszar całego kraju i przygranicznych stacji kolejowych.

 

Wieloletnie zaangażowanie naszej kadry w rozwój polskiego kolejnictwa, doświadczenie nabyte niemal na każdym szczeblu obsługi taboru kolejowego, dają spółce Polski Serwis Kolejowy doskonałą znajomość rynku kolejowego i pełną wiedzę o potrzebach przewoźników kolejowych. 

 

 

Nasze postrzeganie rynku kolejowego determinuje kierunki rozwoju i inwestycji — sieć naszych punktów napraw i rejony działalności serwisów pokrywają się z ważnymi dla towarowego transportu kolejowego stacjami i głównymi magistralami kolejowymi, a pracownicy całodobowej dyspozytury w każdej chwili gotowi są na przyjęcie zgłoszenia i podjęcie natychmiastowych działań zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami klienta. By usprawnić obsługę i skrócić czas oczekiwania na zrealizowanie zlecenia współdziałamy z lokalnymi przedsiębiorstwami. 

 

Naprawy bieżące wykonujemy w miejscu awarii, u klienta, a także w naszych bazach: w Szczecinie Dąbiu, Gdańsku, Stalowej Woli i Zbąszynku k. Poznania. 

 

Zakres naszych usług obejmuje:

• LOKOMOTYWY — przeglądy w zakresie P1 do P3, naprawy w zakresie P4-P5, naprawy awaryjne

• WAGONY — przeglądy zgodnie z dokumentacją, naprawy awaryjne.

 

 

Polski Serwis Kolejowy Sp. z o.o.
to najlepsze rozwiązanie technicznych problemów z taborem. 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen