PZPHE ELTOM Sp. z o.o., s.k.
42-360 Poraj 

ul. 3. Maja 16
tel./fax +48 34 31 46 937

+48 34 36 69 807
e-mail:
eltom@eltom.com.pl
www.eltom.com.pl

 

 

Eltom od 20 lat specjalizuje się w obsłudze firm rynku transportu szynowego, energetyki i drogownictwa. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna obsługa pozwala zapewnić naszym Klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.


• Indywidualne podejście » Wiemy, że każdy nasz klient to inna filozofia biznesu. Firma to ludzie i organizacja, dlatego dokładamy najwyższej staranności by nasze usługi i sposób ich realizacji były idealnie dopasowane do struktury, potrzeb i przyzwyczajeń. Nasi pracownicy na bieżąco korygują i dopasowują model współpracy.


• Kompleksowość » Nasi klienci realizują przedsięwzięcia biznesowe wymagające kompleksowej dostawy towaru i usług zgodnie z harmonogramem realizowanego kontraktu. Wiemy, że określona ilość towaru musi być dostarczona w wyznaczone miejsce w zadanym czasie.


• Jakość » Wszystkie usługi i towary podlegają naszej wewnętrznej procedurze jakościowej. Oprócz wewnętrznej kontroli jakości oferujemy certyfikaty i dopuszczenia dla towarów jakie są produkowane przez naszych kontrahentów. Nasz towar jest zawsze legalny i certyfikowany.


• Oferujemy » elementy nawierzchni i konstrukcji kolejowych, automatykę kolejową SRK, wskaźniki kolejowe, materiały elektryczno-energetyczne, paliwa stałe, transport samochodowy, kolejowe materiały używane, materiały hutnicze i drogownicze.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen