05-805 Otrębusy

ul. Wiejska 2c

tel. +48 22 730 04 04

fax +48 22 728 14 66

e-mail: biuro@wimech.pl

www.wimech.pl

 

 

WIMECH S.C. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-usługowa w branży metalowej, zajmująca się przede wszystkim produkcją obudów i konstrukcji spawanych oraz nitowanych. Aktywność spółki ukierunkowana jest głównie na rynek kolejowy oraz urządzenia elektroenergetyczne. 

 

Specjalnością zakładu jest dział spawalni, który — przy użyciu dostępnych technologii oraz materiałów — jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenie, zachowując pełną estetykę oraz jakość produktu. Stały nadzór nad procesem spawania prowadzi doświadczony inżynier spawalnik (EWE), posiadający kwalifikacje na poziomie A wg PN-EN ISO 14731, który dodatkowo wspomaga zespół spawalników o  kwalifikacjach na poziomach: A, B i C.

 

 

Wszystkie działania prowadzone są w oparciu o wypracowany, wdrożony i stale doskonalony Zintegrowany System Zarządzania, oparty na normach: PN-EN ISO 9001:2009 • PN-EN 15085-2 CL1 • PN-EN ISO 3834-2.

 

Ponadto firma świadczy wszelkiego rodzaju usługi związane z: obróbką plastyczną i wiórową, szlifowaniem, pracami ślusarskimi, montażem. Zamówienia realizuje przy użyciu bogatego parku maszynowego, pracując na wszelkiego rodzaju dostępnych materiałach.

 

 

Największym atutem spółki jest kompleksowe podchodzenie do podejmowanych zadań — począwszy od pomysłu, nad którym pracują specjaliści z działu projektowego, po wykonawstwo przez wykwalifikowaną kadrę produkcyjną. Z równą starannością realizujemy zamówienia na podstawie dokumentacji zleconej oraz własnej — stworzonej na indywidualne życzenie klienta. Na każdym etapie realizacji wyrobów i usług kadra WIMECH-u służy swoim kontrahentom doświadczeniem oraz fachowością.

 

Podest maszynisty -› wyposażony został w układ płynnej regulacji wysokości, co umożliwia operatorowi przyjęcie wygodnej pozycji ciała i stwarza dla niego ergonomiczne miejsce pracy. Podest posiada dodatkową funkcję zabezpieczającą — cykliczne powiadamiani
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen