Ster

60-434 Poznań

ul. Człuchowska 12

tel. +48 61 840 41 00

www.ster.com.pl

 

 

Ster jest polską firmą rodzinną o ponad 50-letniej historii, koncentrującą się na produkcji foteli pasażerskich i motorniczego/maszynisty dla pojazdów transportu publicznego. Produkty Ster funkcjonują nie tylko w Polsce i Europie, ale także w wielu krajach na świecie, miedzy innymi w USA, Australii, Chinach, Indiach czy w Afryce Północnej.


Zaplecze produkcyjne Ster obejmuje 3 lokalizacje w Polsce i zakłady w USA, Chinach i Indiach. W Polsce zlokalizowany jest także Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Ster, w którym wdrażane są nowe, innowacyjne produkty, prowadzone obliczenia i testy wewnętrzne w zakresie odporności ogniowej, mechanicznej, zmęczeniowej, włączając testy dynamiczne.

 

 

Szereg oryginalnych i opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych, ciągłe prace rozwojowe i badawcze oraz systematyczne udoskonalanie technologii produkcji, pozwoliło osiągnąć wyroby na wysokim światowym poziomie. Zastosowanie najnowszej wiedzy z zakresu ergonomii oraz odpowiednie ukształtowanie tapicerki zapewniają wygodę pasażerom.


Firma zatrudnia obecnie ponad 300 wysoko wykwalikowanych osób i ustawicznie inwestuje zarówno w pracowników, jak i zaplecze techniczne w swoich zakładach w Polsce i za granicą.


Fotele kolejowe Ster łączą w sobie nowoczesny design z wysokim poziomem komfortu, a zastosowane materiały i koncepcja Ultra Light gwarantują osiągnięcie niskiej masy foteli kolejowych.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen